לביקור באתר המרכז לאיכות חיים

 

הצטרף לקהילת זריי ישראל בפייסבוק

רישום לקבלת מידע מזריי ישראל


*שם משפחה:

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה


 Zrii צוות הפיתוח של משקה פרי האמאלאקי המקורי 

ד

ד"ר דיפאק צ'ופרה

דיפאק נולד בדלהי שבהודו. לאחר שלמד רפואה בהודו, הוא היגר לארצות הברית בצעירותו, שם הפך במהרה לרופא מורשה בתחום האנדוקרינולוגיה. הוא שימש כמנהל בית החולים ממוריאל בניו-אינגלנד ולימד במספר בתי ספר לרפואה, ביניהם באוניברסיטאות בוסטון, טופטס, הרווארד ונורת'ווסטרן.

דיפאק התעניין בריפוי ורפואת הגוף-נפש בתחילת דרכו המקצועית. הוא תמיד האמין בשילוב ידע המערב וחוכמת המזרח. הוא הפך למנהיג עולמי בגישות הוליסטיות לרפואה, וזכה לשבחים על ידי מגזין "טיים" כ"הנביא-המשורר של הרפואה האלטרנטיבית". הוא גם הוביל את פריצתה ויישומה של האיור וודה, הרפואה ההודית המסורתית.

למידע נוסף על ד"ר דיפאק צ'ופרה ופועלו

ד

ד"ר דיוויד סיימון

עוד בהיותו סטודנט לאנטרפולוגיה הבין ד"ר סיימון שהתפקיד של רופא הוא הרבה יותר "מטכנאי מחלות". מרפא אמיתי חייב להיות מאבחן, רוקח, פסיכולוג, רבי/כומר ונווט מומחה של הנפש, הנשמה וכמובן הגוף.

ד"ר סיימון, ניורולוג בכיר, מומחה בתחום רפואת גוף נפש. נחשב כיום לסמכות מובילה בשימוש אפקטיבי של הרפואה האינטגטיבית, במיוחד בתחום האיורוודה. כתב 11 ספרים רבי מכר בתחום איכות החיים שפורסמו ברחבי העולם שחלקם נכתבו יחד עם ד"ר דיפאק צ'ופרה. בשנת 1996 הקים יחד עם ד"ר דיפאק צ'ופרה את מרכז צ'ופרה לאיכות חיים.

מנהיג עולמי לרפואת גוף נפש, אחד מעשרת הנואמים המובילים ביותר מעוררי המוטיבציה בארה"ב, רופא בכיר לרפואה פנימית ואנדוקרינולוגיה, שימש כמנהל בית החולים ממוריאל בניו- אינגלנד ולימד במספר בתי ספר לרפואה, חתן פרס איינשטיין, מנחה בקביעות ראשי מדינות וחברות בסדנאות "נשמת המנהיגות, חבר במכללת הרופאים האמריקנית, חבר באיגוד האמריקני לאנדוקרינולוגים, מרצה אורח בבית הספר קלוג לניהול, ומדען בכיר בארגון גאלופ.

בשנת 1996 הקים את מרכז צ'ופרה לאיכות חיים בקליפורניה, המשמש להפצת גישת הריפוי שלו באמצעות מיטב הרפואה המערבית בשילוב עם מסורות ריפוי טבעיות, באמנויות הריפוי הקונבנציונליות והמשלימות.  עבודתו משנה את השקפתו של העולם לגבי בריאות גופנית, נפשית, רגשית, רוחנית וחברתית.

למידע נוסף על ד"ר דיוד סיימון ופועלו

ד

ד"ר תומס ירימה .M.D

עבד 11 שנים כרופא בכיר בחדר מיון. המשיך את לימודיו ברפואה אינטגרטיבית, עבד ביבשות שונות והרחיב את הגישה הטיפולית לסרטן ומחלות סופניות שונות וחקר את התחום המתפתח של רפואה ביו אנרגטית.  נפעם מהתשתית הפשוטה שבה מצדדת האיור וודה, ללמד את אנשים לטפל בעצמם על ידי אוכל, פעילות גופנית, מדיטציות ודרכים טבעיות אחרות עבר ד"ר ירימה הקים את המרכז בהוואי לרפואה הוליסטית ולמחקר. הוא כתב את הספר "לאכול לטעום להבריא" שזכה לפרסים רבים יחד עם דניאל רודאה, מטופל שהבריא וכיום מטפל איורוודי והשף יונתן בראניגן. ממייסדי מרכז קראלה ללימוד וטיפולים איורוודים.

למידע נוסף על ד"ר טום יארמה

ד

ד"ר סוהס קשירסיגאר M.D. BAMS איורוודה

רופא בעל שם עולמי, נולד לשושלת וודית קדומה שעסקה בהוראה, מחקר, מדע ורפואת החוכמה והמסורת הקדומה. ד"ר סוהס קבל מדליית זהב לרפואה איורוודית פנימית מאוניברסיטת פיון. ד"ר סוהס כיהן כיו"ר במהרישי קולג' ללימודי רפואה איורוודית וכפרופסור באוניברסיטה היה חלק ממחקר בפרויקט על הרפואה האיורוודית שהוקם על ידי המכון לבריאות עולמית NIH. כיום מנהל מרכז קראלה שלו סניפים רבים ברחבי ארצות הברית. למרכז בתי ספר ללימודי איורוודה וקליניקות לטיפולים.

בעל שם עולמי, נולד לשושלת וודית קדומה שעסקה בהוראה, מחקר, מדע והמסורת הקדומה. ד"ר סוהס קבל מדליית זהב לרפואה איורוודית פנימית מאוניברסיטת פיון. הוא כיהן כיו"ר במהרישי קולג' ללימודי רפואה איורוודית, כפרופסור באוניברסיטה היה חלק מצוות המחקר בפרויקט שהוקם על ידי המכון העולמי לבריאות NIH. ד"ר סוהס מנהל מרכז קראלה העוסק בלימודי איורוודה. למרכז בתי ספר וקליניקות ברחבי ארצות הברית.

למידע נוסף על ד"ר סוהאס קשירסיגאר

דניאל רואדה

דניאל רודאה

מחלת פרקים ניוונית בשנות העשרים לחייו ומספר ניתוחים לא מוצלחים ריתקה את דניאל רודאה לכסא גלגלים. חיפושיו אחר מרפא הובילו אותו להוואי שם פגש את ד"ר סוהס וד"ר ירימה שלימדו אתו לרפא את עצמו. האיור וודה פתחה את עיניו ודניאל החליט ללמוד וללמד ריפוי עצמי. הוא כתב ספר יחד עם ד"ר תום "לאכול לטעום להבריא" שזכה בפרסים רבים, הוא מלמד קורסים ברפואה האיורוודית, פועל כיועץ בתעשיית התזונה הטבעית.

למידע נוסף על דיניאל רודאה