לביקור באתר המרכז לאיכות חיים

 

הצטרף לקהילת זריי ישראל בפייסבוק

רישום לקבלת מידע מזריי ישראל


*שם משפחה:

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה


כאשר ידע עתיק פגש מדע מודרני, נולד החזון

 

סיפורה של Zrii

זריי היא מילה בסנסקריט שמשמעותה, אור, זוהר, תפארת ושפע. ביל פארלי,איש עסקים, אחד מהאייקונים האמיתיים בעולם העסקים האמריקאים הבין שכל הניסיון שצבר במשך השנים והקשרים העשירים הכינו אותו לדרך חדשה של מסע מדהים. המסע של זריי.


עם החזון להביא פלטפורמה של שפע שיאפשר לאנשים להגיע לבריאות ואיזון יצר ביל קשר עם חברו משכבר הימים ד"ר דיפאק צ'ופרה. בשיחה עם ד"ר דיפאק צ'ופרה ושותפו ד"ר דיויד סיימון, חקר ביל על איזה פרי הם ממליצים אילו היה זה הדבר היחידי שהוא יכול לאכול במשך שארית חייו. התשובה שלהם הייתה- אמאלאקי.


באותו הרגע מה שהיה ברור לביל, זה שהוא הולך לייצר מוצר מפרי האמאלאקי. הצעד הבא היה פגישה עם מומחים מלאים בידע מחכמת האיור וודה – 5000 שנים של רפואה עתיקה.ביל פנה לשלושה אנשים: ד"ר סוהס קשירסיגאר, ד"ר תומס יארימה ודניאל רודה ושאל שאלה חשובה: "אם כל אישה, גבר וילד בכל מקום בעולם יוכל לקחת דבר אחד כל יום לבריאות אופטימאלית, מה זה יהיה?"


התשובה שלהם הייתה , מוצר המושתת על נוסחה מאופיינת כתרכובת צמחים פונקציונאלית שבה משתמשים מרפאים איורוודים במשך אלפי שנים וכך יצא לדרך תהליך הפיתוח של משקה האמאלאקיZrii !


משקה האמאלאקי מורכב מתערובת איורוודית ייחודית המכילה את פרי האמאלאקי, פרי נערץ בשל שימושיו המועילים. התערובת כוללת בנוסף צמחים המשחררים ומגבירים את עוצמתו של האמאלאקי. ברשות כל אחד מהמרכיבים – שכיזנדרה, כורכום, בזיליקום, שיזף(דום), הריטאקי, וג'ינג'ר – שימושים מדהימים. וכשהם משולבים כתערובת סינרגיסטית במשקה תזונתי זה יכול להיות המקור שלך להעלאת אנרגיה וחידוש הנעורים.


המוצר הרוויח את ההמלצה היוקרתית ביותר בתעשיית איכות החיים – ההמלצה של מרכז צ'ופרה לאיכות חיים. ד"ר דיפאק צ'ופרה וד"ר דיויד סיימון הקימו את מרכז צ'ופרה לאיכות חיים בכדי לעזור לאנשים לחוות ריפוי פיזיולוגי וחירות רגשית. זריי הינו המוצר החיצוני הראשון שקבל את המלצתם.


עם מוצר עוצמתי ביד, קיבץ ביל פארלי צוות מנהלים ברמה עולמית. אנשים מוכשרים שהצטרפו לביל, כל אחד מהם עם ניסיון ותובנות בשיווק הרשתי ורשימה ארוכה של המלצות מרשימות. סגנון המשקף את נוסחת המוצר, והסינרגיה שנוצרו על ידי תחנות כוח אלו הולידו חברה עם חזון ויציבות לשנים רבות.


עם מוצר וצוות מנהלים במקום,הושלמה הפלטפורמה והייתה מוכנה לתכנית התגמול Prosperity Plan™ שהפכה להיות "השיחה" של התעשייה. תכנית התגמול לשפע כלכלי של זריי מציגה את האלמנטים הטובים ביותר מבין תכניות התגמול בשיווק הרשתי. היא תוכננה לספק הכנסה קצרה וארוכת טווח, יציבות ועושר לשנים רבות. כמו כן לתכנית התגמול צמודים תגמולים מדהימים נוספים כמו "בונוס מייסדים", חופשות מפנקות ותכנית מימון לרכב BMW, המאפשרים למפיציה את שיטת התגמול המתקדמת והנדיבה ביותר שתוכל למצוא.


הכוכבים הסתדרו בשורה וחברת זריי מציעה פלטפורמה שתאפשר לך לחיות חיים בריאים, משגשגים וחופשיים. עם חברה המובלת על ידי מאסטרים לשפע, מוצר מונחה על ידי עקרונות האיור וודה העתיקים ומותג פורץ גבולות.

ביל פארלי מומחה למיתוג בין לאומי

זה הזמן להצטרף למשפחת Zrii !