יפית זהבי מאמנת כושר

יפית זהבי

מאמנת כושר ומנטורית להצלחה

"משקה מופלא שסייע לי להתגבר על התשוקה למתוקים ולחזור לעצמי במהירות לאחר אימונים אינטנסיביים. הדבר החשוב ביותר במוצרי זריי זו חוכמת האיורוודה מזה 5,000 שנה וההתאמה לחיים המודרניים. גם טעים וגם יעיל! 

"האהבה הגדולה שלי לספורט התחילה כשנה לאחר הולדת ביתי הקטנה. התאהבתי, ופשוט התאהבתי בספורט הן בחוגים, הן באימונים בכלל ובאימונים האישיים בפרט... התוצאות הגיעו כאשר שיניתי את דרך החשיבה שלי ואת סדרי העדיפות שלי.. יחד עם התוצאות הרגשתי מלאת התלהבות וחוויתי עוצמה אדירה. קיבלתי שפע של מחמאות ופירגונים, הרגשתי בעננים... פה, הבנתי שמצאתי את היעוד שלי בחיים, לעזור לאנשים דרך הספורט להגיע מהמקום שבו הם נמצאים למקום שרוצים להגיע אליו!"

 
dana henry טריאתלון זריי

דנה הנרי

אצנית מרתון, טריאתלון ומאמנת כושר 

"משקה זריי הינו תוסף התזונה האיכותי והטהור ביותר במשך 25 שנות תחרות, אימונים ולימודים. הבחנתי מיד ביכולת התאוששות מהירה בגופי לאחר שהחלתי לשתות זריי".

דנה הנרי היא ספורטאית עוצמתית, מתחרה בתריאטלון, מרתון ומאמנת בקבוצת C.A.R.E עילית. עוסקת בתחום הכושר והבריאות במשך 25 שנה. בימים אלו נמצאת באימונים אינטנסיבים לתחרת איש הברזל בפלורידה בשנת 2012. דנה מאמנת אישית ומקצועית ספורטאים עד לרמת המקצוענים.

Chad George zrii

צ'אד "הפרא" ג'ורג'

מתאבק מקצועי עולמי לשעבר

"כמתאבק מקצועי, מוצריי זריי הפכו להיות חלק חשוב מחיי. אני שבוי!"

צ'אד "הפרא" ג'ורג' הוא אחד מהספורטאים באומנויות לחימה המבטיחים ביותר בארצות הברית. השתתף בתחרויות לחימה בכלובים בשנים 2009-2010 והמשיך להוביל בזירת ההאבקות. השם חיבה של ג'ורג' הוא "הפרא" מייצג את היכולות הפיסיולוגיות שלו, את רוח הלחימה שלו, והסגנון האגרסיבי והמרהיב בתוך הזירה ומחוצה לה.

DR_Robert_Gonzales  


ד"ר רוברט גונזלס - תחרות איש הברזל טריאתלון 

"כספורטאי שמתאמן לתחרות "איש הברזל", הבחנתי בזמני הלחמה קצרים יותר ורמות אנרגיה גבוהות יותר כשאני שותה זריי. כמו כן הבחנתי שאין לי יותר הרגשה של חוסר נוחות בזמן האימונים. זה נפלא לדעת שישנו מוצר כל כך מיוחד כמו זריי, עשיר בנוגדי חימצון המסייע להפחתת פגיעות והחלמה מהירה. אני ממליץ לכל אחד שמחפש להוריד השפעות סטרס ולהעצים את חידוש התאים, לבריאות כללית ושפע"

THURL BAILY

NBA ת'ורל ביילי - שחקן בנבחרת


"בזמן ששיחקתי בנבחרת NBA תמיד חשבתי על המשחק הבא ואיך אני יכול להשיג יתרון על הקבוצה היריבה. פיזית לקחתי רק דברים שלא פגעו בי וישפרו את הביצועים שלי על המגרש. לאחר הפרישה, שיניתי את סגנון חיי מכיוון שלא הייתי חייב להרים משקולות כל יום, ללכת לחדר כושר פעמיים ביום, לא הייתי חייב להמשיך להתאמן. עם רמות האנרגיה שלי תמיד חיפשתי דברים שיתנו לי אנרגיה בצורה טבעית. ופה ראיתי כמה משקה Zrii עוזר לי – המשקה משאיר אותי באנרגיות חיוניות במהלך היום. ומה שמעניין כשאני מגיע למיטה אני ישן רגוע עד הבוקר מכיוון שאין בו חומרים משמרים".

Michelle-AO

 

מישל קמרון


מדליית זהב בשחייה באולימפיאדה בקוריאה

"בקצב החיים המרתוני בו אני חיה, עיני תמיד מחפשות מוצרים טבעיים חדשים התומכים בסגנון חיים בריא. למצוא מוצרים המבוססת מדעית ואמינים קשה למצוא לכן משקה Zrii טעים, פעיל וללא חומרים משמרים הפך להיות חלק מחיי כל משפחתי".

Athletes_001

ד"ר אנדראס באצר

 "משקה Zrii הינו המרכיב החשוב ביותר בתכנית התזונה שלי. כספורטאי בתחרות "איש הברזל" למרחקים חשוב לי מאוד להכין את גופי אימונים אינטנסיביים של 30-35 שעות שבועיות. התערובת במשקה נותנת לי הגנה אנטי חימצונית גבוהה, תוספת זמינה של ויטמינים ומינרלים, הטמעה מקסימלית של הרכיבים התזונתיים מהמזון, הפחתת הצטברות חומצות חלב ושיקום מהיר אחרי אימונים מפרכים.

בריאן הורביץ

 

בריאן הורוביץ – שחקן בייסבול מקצועי

 

"משקה זריי השפיעי על חיי בכל כך הרבה דרכים. בגלל הפגיעה של האימונים והמשחקים על גופי חיפשתי תוספת טבעית לתזונה שלי. התחלתי לשתות זריי והבחנתי בירידה בחוסר נוחות אחרי פעילות גופנית. כמו כן הבחנתי בעלייה ברמות האנרגיה. אחד מהיתרונות המרכזיים היו יותר על הצד המוחי. זריי מסייע לי לשמור על מיקוד במהלך האימונים ובזמן המחקים וזה הכי חשוב לי כשחקן מקצועי. לסיכום זריי שיפר את המשחק שלי ואת חיי."

 

פול קליגורי 


פול קליגורי - היכל התהילה כדורגל ארה"ב

"כמתחרה באולימפיאדה ופעמיים שחקן בגביע העולם לכדורגל, תמיד הוקרתי את החשיבות והערך של בריאות טובה. משקה זריי מספק מרכיבי מפתח בתזונה ונוגדי חימצון החשובים לביצועיים אופטימאליים ובריאות מקסימאלית. כל ספורטאי וכל אדם יכול לחוות בריאות טובה יותר ולהרגיש נהדר משתיית זריי"

 

מאט בי
 


מאט בירד – שחקן גולף מקצועי


"כשחקן גולף מקצועי בסיבוב תחרויות, התפתחו לי כאבים שונים בגוף. בשנה האחרונה הכירו לי את משקה זריי והחלטתי לנסות. הופתעתי מאוד מהתוצאות ומיד הבחנתי בשיפור בלתי רגיל. כמו כן שיפר לי משקה זריי את המיקוד במהלך הטורניר".

 

Dr.Stacy_Andreas


טרייסי באצר

"במרץ 2008 סיימתי את תחרות עיצוב הגוף במקום הראשון לקבוצת הגובה שלי, מקום שלישי לקבוצת הגיל שלי ובין חמשת המובילות מכלל המתחרות. התאמנתי יום יום במשך שלושה וחצי חודשים. ידעתי שגופי לא יוכל לעבור את תהליך השיקום לבד ולכן חיפשתי משהו יעזור לשיקום שלו. ללא ספק אני זוקפת את רמת האנרגיות לפני ובזמן התחרות והיקום לאחר מכן לשתיית Zrii"