אישור 100% צמחי

Zrii - משקה פרי האמאלאקי המקורי™ קבל אישור מהקרן למודעות לצמחונות Vegan Awareness Foundation על כך שהמשקה הינו צמחי, אינו מכיל שום חומר או תוצרים מן החי, כמו כן לא נוסה על בעלי חיים. תעודה זו הונפקה לאחר שהקרן למודעות לצמחונות בצעה סקירה מעמיקה של נוסחת המשקה, כמו כן בדיקה מקיפה ומלאה של כל מרכיב ומרכיב בנפרד.

בהתבסס על סקירה מקיפה זו על ידי הקרן למודעות לצמחונות, Zrii משקה פרי האמאלאקי המקורי™ אושר כצמחי. חברת Zrii מורשת להשתמש בלוגו "מאושר צמחי". http://www.vegan.org

למה זה חשוב

בנוסף לצרכנים צמחונים, "מאושר כצמחי" מתאים לאנשים רבים שוחרי בריאות, צמחונים, רגישים ללקטוז ואנשים עם אלרגיות לביצים. למרות שהצמחונים מהווים חלק קטן מהאוכלוסיה, הדרישה כיום למוצרים שאינם מכילים מרכיבים מן החי גדלה. לעיתים צמחונים וצרכני מוצרים צמחונים נמנעים מלהשתמש במוצרים מסוימים מכיוון שאינם בטוחים לגבי המרכיבים שלהם. "מאושר כצמחי" מסיר את הספקות צריכת מוצרים צמחוניים.

ערך גליקמי נמוך

חברת Zrii נתנה ייפוי כוח למחקר קליני שנעשה על ידי מעבדות (Glycemic Index Laboratories) GIL, שהינה המעבדה הנחשבת והמוסמכת ביותר בעולם לבדיקות מדדים גליקמיים. למעשה, זה היה דיויד ג'נסן ממעבדות "גיל" שהמציא את מדד גליקמי ומוקדם יותר החודש פרסם עוד מחקר ענק בתחום ערך גליקמי בעיתונות הרפואית "המגזין של התאחדות הרפואה האמריקאית “Journal of the American Medical" Association”. http://www.gilabs.com/main/index.php

בהסתמך על המחקר שנעשה על ידי מעבדות GIL, התקבל האישור בדצמבר 2007 כי Zrii משקה האמאלאקי המקורי™ הינו מוצר "בעל ערך גליקמי נמוך", עובדה חשובה לא רק לחולי סוכרת אלא גם למקרים רבים בהם אנשים בעלי מודעות לבריאות גבוהה מודאגים לגבי "קפיצות סוכר" ותופעות דומות של מוצרי פחמימות פשוטות. חברת Zrii קבלה את האישור לפרסם את משקה פרי האמאלאקי המקורי™ כמוצר עם "ערך גליקמי נמוך" על גבי האריזה.

למה זה חשוב:

זוהי תקופה בה סוכרת הפכה לאפידמיה ולכן למרות העובדה שהמוצר מכיל מיצי פירות, הוא עדיין מאושר כבעל ערך גליקמי נמוך. המושג "ערך גליקמי נמוך" קשור למהירות בה מתפרקים סוכרים. סוכרים פשוטים ידועים "כמקפיצי סוכר בדם" בעוד שפחמימות מורכבות מתפרקות בקצב איטי. הצמחים במשקה Zrii נבדקו קלינית ונמצא שהם מסייעים בקידום רמות סוכר תקינות ובריאות בדם.

אישור האגודה לחומרים אסורים בספורט BSCG™

קבוצת הביקורת לחומרים אסורים BSCG™ (Banned Substances Control Group) אישרה את Zrii למשקה פרי האמאלאקי המקורי™ כמוצר נקי מחומרים אנאבוליים וחומרים ממריצים שהוחרמו על ידי ארגוני הספורט המובילים. בדיקות אלו מאשרות כי Zrii הינו בטוח לשימוש לספורטאים ואגודות הספורט השונות.

מה נבדק על ידי BSCG™

תכנית הבדיקות המתמשכת של BSCG™ ערכה בדיקות מקיפות על Zrii משקה פרי האמאלאקי המקורי™ להימצאות של למעלה מ 80 מרכיבים אסורים שהוחרמו על ידי WADA הסוכנות העולמית למניעת סמים World Anti-Doping Agency)), IOC הוועדה האולימפית העולמית(International Olympic Committee), USADA הראשות האמריקאית למניעת סמים (United States Anti-Doping Agency), NFL הליגה הלאומית לפוטבול (National Football League), NCAA אגודת האתלטיקה הלאומית ( National Collegiate Athletic Association) וליגות ספורט רבות נוספות.

על BSCG™ למה זה חשוב:

קבוצת הביקורת לחומרים אסורים BSCG™ (Banned Substances Control Group) היא התכנית היחידה בארצות הברית המשתמשת במעבדות WADA/ IOC המוסמכות לכל סוגי האנאליזות. ה BSCG™ משתמש במדדים המחמירים ביותר בעולם בהשוואה למעבדות מקבילות בתחום. http://www.bscg.org/index.php

ללא גלוטן

חברת Zrii קבלה תעודה למשקה פרי האמאלאקי המקורי™ - מוצר ללא גלוטן מארגון GIG Gluten) (Intolerance Group, שהינו ארגון ללא מטרות רווח הנותן שירותים לאנשים מכל קבוצות גיל עם אי סבילות לגלוטן , סובלים מציליאק, דרמטיטיס והרפס http://www.gluten.net

למה זה חשוב:

מספר גדול של אנשים מוטרדים ורגישים למזונות עם אלרגיות הקשורות לגלוטן.