זריי בטלויזיה

קטעים מתוך תוכניות הטלויזיה השונות שצולמו עם האנשים שעומדים אחרי המוצרים של זריי בישראל ומקדמים את החזון של חיים בריאים וניקים מרעלים.

ד"ר דיפאק צ'ופרה: משקה זריי מאזן גוף נפש 

אנשים שואלים אותי כל הזמן: "האם יש משהו שהם יכולים לשעות על בסיס יומי כדי לשמור על גופם צעיר, בריא ומאוזן?". 

התשובה היא: "כן!"

איך אתם חיים את חייכם?

 האם את עושים פעילות גופני? 

האם אתם מתרגלים יוגה? האם אתם נחים??

על זריי משקה האמלאקי ומחלת העייפות הכרונית

ד"ר אבי יעקובוביץ מראיין בתוכניתו העיקר הבריאות את יהודה (ג'וד) סער, מנכ"ל המרכז לאיכות חיים והיבואן הרשמי של משקה זריי לישראל,  על מחלת העייפות הכרונית ממנה סבל, והשפעת משקה האמלקי זריי על המחלה.

עוד מקשה אבי ושואל על המחקרים המדעיים שנערכו על המשקה ומרכיביו, האנשים העומדים מאחרי פיתוחו וההסברים כיצד יתכן שצריכה של מוצר בריאות אחד יכולה להניב כל כך הרבה תוצאות בתחומי בריאות שונים ומגוונים כגון לחץ דם, סוכרת, מחלות עור, בעיות קשב וריכוז, סוכרת ותיפקודים מינטלים...  תשובותיו המקיפות של ג'וד מסייעות להבין את התמיכה המוכחת של תמצית הצמחים של זריי במערכת החיסון תמונות כל התשובות.

ד"ר אלי טופר על טרשת עורקים וזריי

 ד"ר עודד קרבציק מארח בתוכניתו ה"עיקר הבריאות" שמשודרת בערוץ ההידברות את ד"ר אלי טופר בנושא טרשת עורקים, המחלה שמאגדת בתוכה את:

הסוכרת, הלחץ דם, הכולסטרול והשמנת היתר.

ד"ר טופר מסביר בצורה מאוד מענינת ומקיפה את הגורמים למחלה והדרכים להתמודד ולצמצם אותה ומסביר לד"ר קרבצ'יק מדוע הוא ממליץ בחום על   משקה האמלאקי של זריי ועל הארוחה החכמה   נוטריוודה אציב שפותחה על ידי חברת זריי להתמודדות עם אתגרי התזונה המודרנית ושמירה על משקל תקין ומאוזן.

על משקה זריי ובעיות קשב וריכוז

הרוקח אילן סלומון מתארח בתוכנית "העיקר הבריאות" שמשודרת בערוץ הדברות ומפיץ אור על הנזקים והסיכונים שנובעים מהשימוש ברטלין, ד"ר עודד קרבצ'יק המנחה מעלה סידרה של שאלות נוקבות לגבי חלופות ודרכי טיפול יעילות לתופעת הקשב וריכוז.

אילן מסביר את חשיבות התזונה והצמחים כתחליף בריא ונכון לחיזוק הילדים וסיוע בהתמודדות עם הבעיה ומבהיר את הסיבות ליעילות משקה הזריי לשיפור המצב.

וירוסים ומשקה זריי

דובב גלס מתארח בתוכנית "העיקר הבריאות" בהנחיית ד"ר עודד קרבצ'יק בערוץ הדברות ומסביר את המשמעות של מחלות ויראליות כיצד מתמודדים איתם והערך העצום של האמלקי בשילוב המרכיבים המיוחדים היוצרים את פרי  משקה הזריי להתמודדות עם הוירוסים השונים.