תשובות הועדה המדעית המייעצת של Zrii לשאלות נפוצות

מה זה Zrii?זריי ועדה מייעצת
מהו המקור ומשמעות השם Zrii?
מדוע Zrii מדגישה את פרי האמאלאקי?
למה הכוונה ב"סינרגיה" וב"השפעות סינרגטיות" של הצמחים על תאי הגוף?
איזה קומפוננטים (תרכובות) תזונתיות מכיל האמאלאקי?
מדוע Zrii שומרת את המידע על הנוסחה חסויה ולא מפרטת אותה על גבי הבקבוק?
מהי הכמות בכל מרכיב במשקה Zrii ?
מה יימנע מחקייני מותגים זולים לייצר מוצרים על בסיס פרי אמאלאקי?
מדוע מכיל משקה Zrii מיצי פירות?
האם מיצי הפירות אורגניים ב Zrii ?איך מופק פרי האמאלאקי?
האם פרי האמאלאקי נקטף תוך כדי שמירה על איכות הסביבה?
איך שומרים על האיכות במהלך הקטיף?
האם ישנה דרך מיוחדת לקטוף את פרי האמאלאקי?
היכן גדלים ונקטפים שבעת הצמחים?
האם הצמחים בנוסחה אורגניים?
האם בודקת Zrii הימצאות של מתכות כבדות וחומרי הדברה?
האם המוצר מפוסטר?
האם מכיל משקה Zrii חומרים מלאכותיים?
מהי המנה המומלצת לצריכה יומית ממשקה Zrii ?
האם זה אפשרי לצרוך יותר מידי מהצמחים במשקה Zrii ?
איך מומלץ לצרוך Zrii - על קיבה ריקה או עם אוכל ?
האם ניתן לקחת Zrii עם תרופות במרשם?
האם אדם הלוקח תרופות מדללי דם או תרופות ללחץ דם יכול לקחת Zrii ?
האם המשקה בטוח לנשים בהריון ואמהות מניקות?
האם יש למשקה Zrii אפקט לקסטיבי (משלשל)? האם מתמכרים לזה?
האם Zrii מכיל גלוטן?
האם זה בטוח לשתות Zrii קפוא או מופשר? או בחום גבוה משהייה בשמש?
כמה ויטמין C יש במשקה Zrii ?
האם צריכה גבוהה של ויטמין C יוצר סיכון בריאותי כלשהו?
האם Zrii נבדק על שימוש במרכיבים אסורים על ידי אגודות והתאחדות הספורט?
מדוע Zrii משתמשת בפלסטיק?
האם אפשר למחזר את בקבוקי Zrii ?

מה זה Zrii?

Zrii הינו משקה תזונתי ועוצמתי המושרש על חוכמת האיור וודה (הרפואה העתיקה בעולם).

נחשב כיום בעולם ל"מזון על" ולאחד המקורות הטובים ביותר לניקוי והתחדשות הגוף.

מכיל את פרי האמאלאקי המהווה בסיס להיותו משקה פונקציונאלי הפועל על הגוף עפ"י נוסחה מדעית מדויקת וייחודית הפועלת בסינרגיה יחד עם שישה פירות וצמחי על שעוצבו במיוחד לקדם חידוש תאים, פעילות חיסונית והעלאת אנרגיית החיים. למדו יותר על מרכיבי המוצר.

לראש הדף

מה המקור ומשמעות השם Zrii?

זוהי נגזרת של המילה "שריי" בסנסקריט. הכוונה היא לשגשוג וזוהר, מהות כוונת המילה היא "הכי גבוה".

על ידי אימוץ מהות הצליל Zrii זריי, אנו בעצם מזכירים לעצמינו להגיע למקום גבוה יותר מבחינה בריאותית, נפשית, חברתית וכלכלית.

לראש הדף

מדוע Zrii מדגישה את פרי האמאלאקי?

פרי האמאלקי מתועד במשך למעלה מ- 5,000 שנים במחקרים של רפואת האיור וודה, לפרי האמאלאקי יש את המורשת המתועדת והעשירה ביותר הידוע בפרי כלשהו עד היום. במשך מאות שנים הוא מכונה בהודו

כ "מחדש הגדול" , "האחות" ו "פרי חיי הנצח" בזכות תכונותיו התזונתיות הרבות ויכולתו להזין את הגוף בכל הרמות. לפרי האמאלאקי אפילו חג משלו בו משפחות באות לאכול תחת עציו תוך כדי תפילות הודיה לכוח ולזוהר שבאים מהפרי.

בנוסף להיותו חלוץ בחידוש הנעורים וסגולות רבות בעיכוב ההזדקנות, טקסטים איורו ודים קלסיים מתארים את פרי האמאלאקי כאנטי דלקתי עוצמתי, מסייע לעיכול, סם החיים לעור ולשיער, ומשפר מטבוליזם.

במהלך 50 השנים האחרונות, אמאלאקי הפך להיות הנושא המרכזי במאות מחקרים מדעיים, הנותנים תוקף למה שידוע במדע האיור וודה כבר 5,000 שנים.

לראש הדף

למה הכוונה ב"סינרגיה" וב"השפעות סינרגטיות" של הצמחים על תאי הגוף?

Zrii משתמשת בשיטה להעברת נוזלים המאפשרת ספיגה אופטימאלית והטמעתם של הרכיבים הפעילים. את אחד האפקטים הסינרגטיים של הצמחים הפיקו מנוסחאות איורו ודיות עתיקות. במקום להשתמש בכמויות גדולות של אמאלאקי ממליצה האיור וודה לשלב את הפרי עם צמחים אחרים כדי להגביר את העוצמה והפוטנציה של אמאלאקי ולהחדיר אותם עמוק יותר לפיזיולוגיה( תפקוד הגוף החי). כל צמח מכיל את הסגולות הייחודיות שלו בכמות ספציפית למנה צריכה בסיסית של 30מ"ל .

צמחים אלו פותחים את מעברי הגוף, מעלים את הפעילות המטבולית, ומחדירים את התרכובות התזונתיות של האמאלאקי עמוק לתוך התאים והרקמות. במיוחד התוספת של הג'ינג'ר, הכורכום והטולסי (זן של בזיליקום) מסייעים לחדירה עמוקה זו לתאים.

בתהליך זה נמצאים חלקי תא הרוסים ולא רצויים ופסולת המתחילה להשתחרר בצורה טבעית מהרקמות. האיורוודה מקדמת את פרי הריטאקי כאחד מהצמחים האפקטיביים ביותר בפעילות דטוקסיפיקציה(פינוי רעלים) עדינה של חומרי פסולת מהמעיים ומרקמות גוף. יחד עם אמאלאקי הפרי הסיני המהולל שכיזנדרה והשיזף פועלים כטוניק כללי למערכת הדם ולמוח, היוצרים איזון כללי למיינד (מחשבה) ולגוף.

לראש הדף

איזה קומפוננטים (תרכובות) תזונתיות מכיל האמאלאקי?

לא כמו רוב מזונות העל המוצגים כיום, הפרופיל הכימי של אמאלאקי אינו יכול להיות מוגבל רק למרכיב על אחד או תערובת אחת. במקום זה, מחקרים גילו קשת רחבה מאוד בלתי ניתנת להשוואה של אנטיאוקסידנטים עוצמתיים, פוליפינולים, חומצות טאנינים, וביובלבנואידים. כמו כן מכיל אמאלאקי ריכוז גבוהה של חומצות אמינו, מינרלי קורט ופיטונוטרינטיים מועילים נוספים.

אמאלאקי מכיל פינולי עוצמתי, קומבינציה(צרוף) של חומצה אלאגית, חומצה גאלית, אמבליקה A + אמבליקה B . יחד פוליפינולים אלו חשובים מאוד להפחתת לחץ חמצוני ברמה התאית, הרס של רדיקלים חופשיים הפוגעים במערכת החיסון ותמיכה בתהליך הכללי של פינוי רעלים מהגוף. הביופלבנואידים: רוטין, קוורציטין והאנזים העוצמתי סופר דיסמוטאז SOD תורמים לפעילות אנטי חמצונית כללית, אנטי דלקתיות, וסגולות חידוש הנעורים של פרי יוצא דופן זה.

בנוסף לנוגדי חימצון אלו, פרי אמלאקי נחשב כיום לריכוז הגבוהה ביותר של ויטמין C. הפרי משמש מארח למולקולות העוצמתיות הנדירות הידועות בשם "אסקורבגנים" , היוצרות קשר הגנה סביב מולקולות ויטמין Cהגורמות לריכוז ויטמין C בפרי אמאלאקי להיות יותר יציבות וחסינות לחום ואור ויותר זמינים לגוף מכל מקור סינטטי אחר.

לראש הדף

מדוע Zrii שומרת את המידע על הנוסחה חסויה ולא מפרטת אותה על גבי הבקבוק?

כדי להגן על הנוסחה שלנו שלא תהפוך לתחרות, בדרך כלל אנו שומרים על הכמויות והמקור של מרכיבי המוצרים שלנו כמידע חסוי.חברת Zrii גאה בעצמה על שהיא מספקת את נוסחאות המוצרים האיכותיים ביותר והזמינים ביותר הידועים כיום ותמיד תגן על היתרון התחרותי שלה. הצוות המדעי שלנו פעל במשך מס' שנים בכדי לייצר מוצר עם תערובת ספציפית של צמחים איורו ודים הפועלים בסינרגיה מקסימאלית בגוף האדם.

יחד עם זאת ניתן להדפיס את תווית המוצר בעמוד מרכיבי המוצר.

לראש הדף

מהי הכמות בכל מרכיב במשקה Zrii ?

מכיוון שתהליך הפיתוח ופרטי הנוסחה חסויים, לא מצוינות כמויות ספציפיות של הצמחים.

בעבר היו כל מיני השערות וביקורות בתעשיית משקאות הבריאות המורחבת על כך שמשקאות פונקציונאליים הם לא יותר מ"מים ממותקים" המכילים כמויות מזעריות של מרכיבים פעילים. Zrii לא יצאה באף הכרזה לגבי התעשייה, מהיום הראשון הצהיר צוות הפיתוח שרמות רכיבי הצמחים במנה צריכה אחת במשקה Zrii חייבת להיות "מזינה ברמה של מנת צריכה בסיסית 30 מ"ל, כדי ליצור שינויים משמעותיים בתאים, רקמות ומערכות הגוף".

לראש הדף

מה יימנע מיצרני חיקויים זולים של מותגים לייצר מוצרים על בסיס פרי אמאלאקי?

אין אף דרך שתוכל לנהל את הקריטריונים הנדרשים לגבי המקור לצמחים, המסביר חלקית את הגדלת הדרישה למזונות על בשנים האחרונות.

כחברה הראשונה במערב המייצרת משקה פונקציונאלי(מזון על) המשתמשת בפרי האמאלאקי, Zrii מתגה את המוצר "פרי האמאלאקי המקורי " מהיום הראשון, עם הציפייה שחיקויים זולים יתחילו לצוץ מיד כשסגולותיו של אמאלאקי יהפכו לידועות יותר ברחבי העולם.

מנתחי שווקים מדווחים כי בדרך כלל חשיפה כזו של "שק קמח" יוצרת בסופו של דבר ביקוש גדול יותר למוצר המקורי. צוות הפיתוח בעל השם העולמי של Zrii, משלב פירות אמאלאקי הגדלים פרא, דבר הנותן יתרונות תחרותיים גבוהים לחברה.

לראש הדף

מדוע מכיל משקה Zrii מיצי פירות?

משקה Zrii כולו בתוספת תרכיז רימונים, אגסים ופירות יער, ארוז בנוגדי חימצון, ויטמין C, פוליפינולים הנלחמים ברדיקלים חופשיים, ביופלבנואידים ואנזימים טבעיים. שבע ריכוזי פירות ספציפיים נמצאים בנוסחה כדי לסייע לשמור על פרופיל Ph חומצי/בסיסי מאוזן וערך אנטי אוקסיד נטי(נוגד חימצון) גבוה. הבסיס החומצי המתון מסייע לעודד חילוף חומרים ורמת הבסיסיות הרפואית של פרי אמאלאקי מסייעת למערכת העיכול. בנוסף, תערובת ריכוזי מיצים ייחודית זו מסייעת להשלים את כל ששת הטעמים הנדרשים כדי להגיע לשלמות על פי האיור וודה. אין אף חומרי טעם וצבע או ממתיקים מלאכותיים בנוסחת Zrii.

לראש הדף

האם מיצי הפירות אורגניים ב Zrii ?

תרכיזי הפירות בזריי בשלב זה עדיין לא אורגניים, יחד עם זאת Zrii ממשיכה לבדוק ולגלות אפשרויות אורגניות. אחד מהאתגרים הגדולים ביותר הוא למצוא מקור הספקה גדול ועקבי למיצים אורגניים כמו רימונים, מחית אגסים ופטל. כמו בצמחים, גם המיצים נבדקים בבדיקה משולשת של חומרים הדברה סינטטיים, בקטריות, ואלמנטים מזיקים אחרים גם אצל הספקים, גם לפני הייצור וגם במוצר במוגמר.

לראש הדף

איך מופק פרי האמאלאקי?

פרי האמאלאקי גדל פרא בהרי ההימאליה ומופק בכבישה קרה כדי להבטיח ולשמור על כל הערכים התזונתיים. בגלל הסיכון של חימצון, הפרי עובר כבישה קרה תוך כמה שעות מהקטיפה. לאחר מכן מייבשים אותו בתהליך שנקרא vacuum-dried "יניקה יבשה" תהליך חסוי ושמור כדי לייצר תמצית טהורה ועוצמתית, לאחר מכן זה נשלח לארצות הברית באטימה בלתי חדירה לייצור.

לראש הדף

האם פרי האמאלאקי נקטף תוך כדי שמירה על איכות הסביבה?

הספקת פירות אמאלאקי הנמצאות ב Zriiמגיעה ממשפחה מכובדת מאוד בצפון הודו, הפועלת מזה דורות בתחום. החברה מספקת עבודה לאנשים מקומיים מזה עשרות שנים באזור ההימלאיה שם גדל הפרי. מכיוון שמשתמשים בפירות הגדלים פרא, משתמשת החברה בקשרים מקומיים לקטיף מצומצם של מספר עצי פרא הגדלים בחלקות ואדמות פרטיות. בזכות הגישה לרשת הרחבה של חוות פרטיות אלו, מסוגלת החברה לספק כמות גדולה של אמאלאקי תוך כדי שמירה על איכות הסביבה והכלכלה המקומית. החברה מחשיבה את התהליך לשיטת הקטיף האחראית ביותר . זה כמובן הוביל לתמצית האמאלאקי הטהורה ביותר, העומדת בעקרונות האיורוודים שעליהם מושתת החברה.

לראש הדף

איך שומרים על האיכות במהלך הקטיף?

בבדיקות מקיפות בודקת חברת Zrii את הממדים כדי להבטיח התמדה באיכות. טהור ועוצמתי הינם הבסיס לקומפוננטים(תרכובות) של הנוסחה. בשל סיבה זו, כל מרכיבי הצמחים נבדקים בבדיקה משולשת: מיד עם הכניסה שלהם לארצות הברית הצמחים נבדקים על מיקרואורגניזם, חומרי הדברה, מתכות וממדים נוספים שעליהם מחויבים הספקים, ושוב בזמן הייצור. משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת של דיאגנוסטיקה(אבחון) וטעמים כדי להבטיח עקביות בטעם.

לראש הדף

האם ישנה דרך מיוחדת לקטוף את פרי האמאלאקי?

פרי האמאלאקי ב Zrii תמיד נקטף ידנית. ספקי Zrii לעצים ולקטיף פירות האמאלאקי עומדים בעקרונות שיטות האיור וודה המותאמים לעונות השנה. בתקליטור של Zrii "הכוכבים בשורה" ניתן לצפות בקליפ קצר המדגים את טקס ההודיה לעץ לפני שמתחילים את הקטיף. לצפייה בסרטון

לראש הדף

היכן גדלים ונקטפים שבעת הצמחים?

חמישה צמחים מגיעים מתוך 5,000 שנים של רפואת האיור וודה ( אמאלאקי, כורכום, טולסי, הריטאקי וג'ינג'ר) הם גדלים בהודו. שני צמחים מגיעים מתוך 5,000 שנים של הרפואה הסינית העתיקה ( שכיזנדרה ושיזף) והם גדלים בסין. שימת לב וחשיבות עליונה מוקדשת לתמציות הטהורות של הצמחים הסיניים מכיוון שלאחרונה פורסמו מספר כתבות על רעילות בהספקה וביצור של מוצרים מסין.

לראש הדף

האם הצמחים בנוסחה אורגניים?

טוהר ועוצמה הם הבסיס לתרכובות בנוסחה של Zrii. ולכן אנו בוחרים ומשתמשים אך ורק בצמחים שגדלו ונקטפו אורגנית. הספקים של Zrii נתנו את כל המסמכים והאישורים שהצמחים שלהם ללא חומרי הדברה של מזיקים ועשבים, הנדסה גנטית, וכימיקאלים לא טבעיים אחרים.

בשלב זה מדריך USDA והתקנון הבינלאומי מונעים מחברת Zrii להשתמש במונח "אורגני" בקשר לצמחים בנוסחה.

לראש הדף

האם בודקת Zrii הימצאות של מתכות כבדות וחומרי הדברה?

כן. כדי לגבות את הצהרותיה של Zrii לגבי "מרכיבים טבעיים" ממשיכה החברה לבצע בדיקות מתמשכות בכל אצווה ספציפית לחומרי הדברה, מתכות כבדות ומרכיבים מזיקים אחרים. חברת Zrii נצמדת בדבקות לבדיקות המחמירות ביותר של מתכות כבדות המחויבות כיום בכל מדינה בארצות הברית.

טוהר ועוצמת המרכיבים הם הבסיס לתרכובות בנוסחה ולכן בחרה חברת Zrii לעבוד רק עם ספקי הצמחים באיכות הגבוהה ביותר בהודו ובסין.

חברת Zrii בודקת בבדיקה משולשת הימצאות מתכות כבדות וזיהום משאריות חומרים מזהמים כמו עופרת, ארסניק, מרקורי. הצמחים נבדקים בהתחלה אצל הספק, אחר כך בהגיעם לארצות הברית ולבסוף במוצר הסופי(כולל מיצי הפירות) בתהליך היצור. כמו כן בודקת Zrii הימצאות של מיקרואורגניזם, קוטלי חרקים ועשבים, וחומרים מזהמים נוספים.

לראש הדף

האם המוצר מפוסטר?

בהתחשב בעובדה שישנם מרכיבי מיצי פירות , המוצר חייב לעבור פיסטור. חברת Zrii משתמשת אך ורק בפלאש מתקדם לתהליך הפיסטור המחמם את המשקה לפרק זמן קצר מאוד בכדי להרוג חיידקים קיימים. תהליך מהיר זה עדיין שומר על האינטגריטי והפוטנציאליות של הצמחים הפעילים במוצר. בנוסף, אנו מייצרים את המוצר ללא חומרים משמרים. בגלל ההשפעה השלילית של חומרים משמרים אנו נמשיך לספק מוצרים טריים הקרובים לתאריך הייצור.

לראש הדף

האם מכיל משקה Zrii חומרים מלאכותיים?

עד כה משתמשים במשקה בצמחים טבעיים השומרים עליו, חומרים משמרים מלאכותיים אינם נדרשים כדי להאריך את "חיי המדף" שלו. בנוסף, טולסי, אמאלאקי וכורכום נחקרו רבות בשל תכונותיהם כאנטי פטרייתי, אנטי חיידקי, ואנטי בקטריאלי.

לראש הדףמהי המנה המומלצת לצריכה יומית ממשקה Zrii ?

המנה האופטימאלית המומלצת ליום היא 30 מ"ל (~3 כפות), 2-3 פעמים ביום. מנה זו נקבעה על ידי הוועדה המדעית המייעצת של חברת Zrii כהמלצה
יעילה ואפקטיבית ברמה הפיזיולוגית הבטוחה לשימוש לרוב האוכלוסייה. רפואת האיור וודה ממליצה לחלק את המנה היומית הנדרשת לאדם ספציפי במהלך היום כדי לקבל אפקט עמוק יותר בגוף.

לראש הדף

מינון מומלץ משקה זריי ילדים ומבוגרים

האם זה אפשרי לצרוך יותר מידי מהצמחים במשקה Zrii ?

ראשית ובכלל, Zrii הינו מזון על במשקה. במחקרי טוקסיקולוגיה(רעילות) אף אחד משבעת הצמחים לא נמצא רעיל אפילו בלקיחת מנות מוגזמות וגדולות.

לראש הדף

איך מומלץ לצרוך Zrii - על קיבה ריקה או עם אוכל ?

זהו למעשה עניין של עדיפות. חלק יבחינו ששתיית Zrii לפני האוכל תאפשר להם להרגיש את האפקט הייחודי של הצמחים הרבה יותר מהר. וזאת מכיוון שהמשקה יכנס למחזור הדם מהר יותר על קיבה ריקה.

כשלוקחים Zrii עם אוכל, התרכובות הפעילות יתעכלו יחד עם המזון וינועו יחד איתו עמוק יותר לתוך הרקמות תוך כדי תהליך העיכול. בשני המקרים, הגוף יקבל את התועלות התזונתיות מהמרכיבים הפעילים. אלו המרגישים חוסר איזון וחיבור לעצמם, לקיחת Zrii עם האוכל יכול לסייע לתהליך השינוע להיות יותר יעיל ואפקטיבי.

לראש הדף

מה עם מישהו מרגיש רגישות בקיבה עם לקיחת Zrii ?

בהתחשב בכמות המשמעותית של הצמחים, אנשים מסוימים יגיבו שונה לצמחים הקשורים לתהליך העיכול בגלל המבנה הפיזיולוגי הייחודי של כל אדם. המשקה פותח ועוצב להחיות ולהמריץ את חילוף החומרים הכללי של הגוף והתהליכים האינזימתיים למעשה מתחילים ברגע שהמשקה נוגע בלשון.

לאנשים הרגישים לצמחים של מערכת העיכול, אנו ממליצים לדלל את המשקה בכמות זהה של מים. הדבר ישנה את הספיגה המטבולית הכללית של המשקה ועל ידי כך יגרום פחות לאפקטים לא רצויים במערכת העיכול. במקרים אלו אנו ממליצים לשתות Zrii עם אוכל (ולאט להעלות את המינון כשהסימפטומים נעלמים).

סימנים של רגישות בעיכול יכולים לכלול: גזים, נפיחויות, צואה רכה, תחושת חמימות בבטן.

לראש הדף

האם ניתן לקחת Zrii עם תרופות במרשם?

לאנשים הלוקחים תרופות במצבים רפואיים קיימים מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל לפני לקיחת Zrii ( או כל תוסף תזונה אחר). משקה Zrii לא נבדק קלינית לאטרקציה בין סמים או מרשמים רפואיים או מצבי מחלות ספציפיים. הוועדה המדעית המייעצת (שבה יושבים רופאים מערביים MD ) לא יודעים בשלב זה על אף אינטראקציה שלילית בין Zrii ותרופות מרשם.

לראש הדף

האם אדם הלוקח תרופות מדללי דם או תרופות ללחץ דם יכול לקחת Zrii ?

משקה Zrii לא נבדק לגבי תרופות מרשם ואיזו מחלה ספציפית. לכן, ההחלטה לצרוך Zrii כשלוקחים תרופות מרשם בסופו של דבר נמצאת בידי המשתמש או הרופא המטפל. כורכום וג'ינג'ר ידועים כמדללי דם, יחד עם זאת בסקירה של המחקרים המדעיים הזמינים הודיעה הוועדה המדעית המייעצת של Zrii שהרמות של הצמחים במשקה נמצאות בטווח בטוחות לשימוש לאלו הלוקחים תרופות אלו.

לראש הדף

האם המשקה בטוח לנשים בהריון ואמהות מניקות?

נשים בהריון או מניקות חייבות תמיד להיוועץ עם הרופא המטפל בהן לפני לקיחת Zrii. המלצה זו עומדת בקו אחד עם הסטנדרטים הרגילים של מוסדות הבריאות בקשר לצריכת תוספי צמחים בזמן הריון או בזמן הנקה. המדע בשנים האחרונות מתמקד על השפעתם של נוגדי חימצון מועשרים בצמחים בעלי פוטנציאל להגביר את ספיגת הברזל, שהיא הדאגה אצל נשים הרות ומניקות. לאחר סקירה של הספרות הרפואית על הצמחים במשקה Zrii, מדגיש הצוות בוועדה המדעית המייעצת שרמות הצמחים נמצאות בטווח הבטוח לשימוש לנשים מניקות ונשים הרות. אם במקרה ספציפי ישנה דאגה לגבי הברזל, ממליצה הוועדה המדעית המייעצת לצרוך Zrii 30 לפני האוכל.

ברפואה האיורוודית המסורתית גם האמאלאקי וגם הכורכום שימושים רבים בהריון. מרכיבים אלו נחשבים כבעלי תרומה רבה לבריאותו הכללית של העובר.

לראש הדף

האם יש למשקה Zrii אפקט לקסטיבי (משלשל)? האם מתמכרים לזה?

לא תוכננה במשקה Zrii השפעה משלשלת. התפקיד של פרי הריטאקי במשקה הינו כגורם עדין לפינוי רעלים. אמאלאקי והריטאקי נמצאים בשימוש הקלאסי הידוע בנוסחאות איורו ודיות בשם טריפאלה. כשלוקחים הריטאקי לראשונה יתכן שבמקרים מסוימים תהיה צואה רכה או יציאות תכופות יותר. יחד עם זאת, לאחר מספר ימים הגוף הסתגל, ויצור איזון גדול יותר במערכת העיכול כולה. צורה עקבית זו של ניקוי משפיעה על העיכול והיא בסיס חשוב מאוד ברפואה האיורוודית המסורתית. רמות פרי הריטאקי במשקה הוכנסו לנוסחה בקפידה ובזהירות כדי להפוך אותו ליעיל בשימוש של כל אחד על קשת רחבה של מצבים. כמו כן נמצא שפרי הריטאקי לא מתמכרים אליו.

לראש הדף

האם Zrii מכיל גלוטן?
לא.
האם זה בטוח לשתות Zrii קפוא או מופשר? או בחום גבוה משהייה בשמש?

תהליכים החושפים מזונות לחום, אור, ו/או חמצן גורמים לאיבוד גבוה של נוטריינטים(רכיבים תזונתיים). מומלץ לא להשאיר את משקה Zrii בתא המטען של המכונית או בחוץ למשך שעות.(המלצה זו נכונה לכל תוספי התזונה).

לראש הדף

כמה ויטמין C יש במשקה Zrii ?

מיץ פרי האמאלאקי מכיל כמות גבוהה ביותר של ויטמין C , פי 20 ויטמין C מאשר במיץ תפוזים.

בגלל אופיו הטבעי של המוצר, לא פותחה שיטה סטנדרטית למדוד את רמות ויטמין C עקב המגוון הרחב של המיקרו נוטריינטים והמקרו נוטריינטים הנמצאים בגידולי פרא ובצורה האורגנית של קטיפת הפירות. מדד זה תלוי בעונות הקטיף, בזמן הקטיף, והמצב הטבעי של האדמה. נוסף לכך, לא ניתן להשוות רמות ויטמין C בשל החומצה האסקורבית ואסקורבגינים (מגן החומצה הטאנינית בוויטמין (C הייחודיים לפרי האמאלאקי.

לראש הדף

האם צריכה גבוהה של ויטמין C יוצר סיכון בריאותי כלשהו?

הויטמין C הטבעי שנמצא במשקה Zrii/ פרי האמאלאקי תוכנן כדי לספק כמות שתהיה בטוחה לשימוש יומי, גם אם צורכים כמות גבוהה מאוד מהכמויות המומלצות.

מחקרים מראים שהטמעת פרי מאמאלאקי(אמלה) קלה פי 12 פעמים מחומצה אסקורבית, שנמצאת בתוספי מזון כחומרים משמרים. מדענים הוכיחו שרק 8.7 מ"ג של ויטמין C טבעי מאמאלאקי שווה ל 100 מ"ג של ויטמין C מעובד (ויטמין C סינטטי(מעובד) בדרך כלל בחוסר של רכיבים הכרחיים כמו רוטין וביופלבונואידים).

רק במספר מצבים בריאותיים נמצא כי לויטמין C השפעה שלילית והם קשורים לתרופות. מצבים הנגרמים מאבנים בכליות, מחלת כליות קשה, גאוט, עודפי ברזל, ומחסור באנזים G6PD glucose-6-phosphate dehydrogenase. תוספי ויטמין C לא מומלצים לאנשים המתמודדים עם מחלות אלו.

לראש הדף

האם Zrii נבדק על שימוש במרכיבים אסורים על ידי אגודות והתאחדות הספורט?

Banned Substances Control Group (BSCG) – קבוצת בקרה לחומרים אסורים נתנה למשקה Zrii תעודה שהוא נקי ממרכיבים אנבוליים (מולקלות מורכבות הקשורות לתהליך מטבולי), וסמים ממריצים שהוחרמו על ידי ארגוני ספורט ראשיים. הבדיקה מבטיחה לאתלטים ואגודות ספורט שימוש מהנה ובטוח במשקה Zrii.

BSCG הינו הגוף היחידי המאושר בארצות הברית להסמיך מעבדה כלשהיא לעשות את כל הבדיקות של WADA/ IOC . המדדים המותרים על ידי מעבדה זו הינם המחמירים ביותר בעולם בתכנית דומה. הבדיקות המתמשכות של BSCG בדקו את משקה Zrii על יותר מ 80 חומרים אסורים על ידי האיגוד העולמי נגד סמים בספורט World Anti-Doping Agency (WADA), הסוכנות האמריקאית נגד סמים - United States Anti-Doping Agency (USADA) , הוועדה האולימפית הבינלאומית - International Olympic Committee (IOC), הליגה לפוטבול הלאומי - , National Football League (NFL) האיגוד הלאומי לספורט בקולג' -

, National Collegiate Athletic Association (NCAA וליגות מקצוענים וחובבנים רבים בספורט.

לראש הדף

מדוע Zrii משתמשת בפלסטיק?

מתמחזר ללא בפסינול Aאנחנו ב Zrii שקלנו בזהירות את האפשרויות בשימוש אריזות פלסטיק לעומת זכוכית עבור משקאות הבריאות שלנו. כמה נקודות מפתח סייעו לנו להגיע להחלטה שפלסטיק הינו הבחירה הטובה יותר. בקבוקי Zrii עשויים מאיכות גבוהה מאוד, המצוין HDPE # 2 הינו פלסטיק למחזור, הידוע כאחד הפלסטיקים הבטוחים ביותר בהקשר של *דליפת כימיקלים. פלסטיק יותר קל ולכן זול יותר להובלה וכך חוסכים לצרכן כסף ומפחיתים זיהום לא הכרחי משימוש בדלק.

* לאחרונה נכתב שנית במאמר שפורסם במגזין טיים והקהילה המדעית, HDPE #2 אינו מכיל בספינול – A והוא נחשב בטוח למוצרי מזון. הסיכון הגדול ביותר מבין הפלסטיקים הוא לקסן #7 , זו הסיבה שבקבוקי הספורט הנחשבים ביותר החליפו לאחרונה את הבקבוקים לפלסטיק HDPE #2 מלקסן #7.

לראש הדף

האם אפשר למחזר את בקבוקי Zrii ?

פלסטיק HDPE #2נחשב כיום לחומר הקל ביותר למחזור והוא מספר אחד בכל תכניות המחזור. האריזות שלו לא יקברו באדמה למשך שנים. פלסטיק מתפרק מהר יותר מזכוכית. ומכיוון שפלסטיק לא שביר כמו זכוכית, נוצרת פחות פסולת מהייצור ופחות משלוחים חוזרים ללקוחות.

לראש הדף