לביקור באתר המרכז לאיכות חיים

 

הצטרף לקהילת זריי ישראל בפייסבוק

רישום לקבלת מידע מזריי ישראל


*שם משפחה:

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה


Zrii, משקה בריאותי, המשלב מדע מודרני מתקדם עם ידע עתיק של חוכמת האיור וודה (מדע הבריאות הראשון של האנושות). המשקה הינו תוסף תזונה,
המכיל 7 רכיבים טבעיים פעילים יחד בהרכב ייחודי ועוצמתי, אשר הוכח במחקרים מדעיים רבים כיעיל למניעה ולסיוע בהחלמה מבעיות בריאות מגוונות ושמירה על הנעורים.
Zrii (זריי) פותח בפיקוח ובחסות הצ'ופרה סנטר, המרכז העולמי לבריאות ואיכות חיים על ידי צוות חוקרים, רופאים וכימאים בכירים, ביניהם ד"ר דיפאק צ'ופרה וד"ר דיויד סיימון.

הסינרגיה המיוחדת הנרקמת בין הרכיבים השונים של המשקה הופכת אותו לעוצמתי כפי שטרם יוצר מעולם. מחקרים מדעיים שנערכו בעת השקתו בארה"ב מצאו שיש לו יכולת של האטת ההזדקנות ואריכות ימים באמצעות פעילות אנטי דלקתית והגנה אנטי אוקסידנטית גבוהה. כן מסייע המשקה ומקל על גלי חום וסימפטומים פוסט טראומטיים.

עוד נמצא כי הוא משפר ומעלה מצבי רוח ויעיל בטיפול בחרדה ודיכאון ע"י השפעה על כימיית מערכת העצבים.

ל Zrii יתרונות נוספים המועילים לתפקודי ריאות ומערכות הנשימה ע"י מניעת אלרגיות ואסטמה. המשקה נמצא יעיל מאד גם לילדים במינון נמוך יותר (מחצית מהמינון למבוגרים).

המשקה הוכח כמרגיע ומעורר בו זמנית, משפר ומעלה ביצועיים אתלטיים וסיבולת, מפחית נזקים למערכת הנשימה ומסייע בהתמודדות עם עייפות, מתח וחרדות.המשקה יעיל גם בחיזוק איברי המין ומשפר ביצועים מיניים בגברים ובנשים ומעלה את ספירת הזרע.
המשקה אינו מכיל חומרים משמרים, צבעים או ממתיקים מלאכותיים ולכן שומר על הרמוניה בין כל מערכות הגוף.

באיור וודה מציינים ששה טעמים: מתוק, מלוח, חמוץ, חריף, מר ומכווץ (עפיץ). כל טעם נוצר משילוב מסוים של חמשת היסודות (אדמה, אש, אוויר ומרחב). התזונה האיור וודית מלמדת לכלול את כל ששת הטעמים בכל ארוחה על מנת שתהיה מאוזנת ומספקת. משקה Zrii הצליח לעמוד גם באתגר הזה ושילוב של כל הטעמים במשקה אחד.

בנוסף, לשם קבלת טעם ייחודי טעים נוספו למשקה מיץ מסחיטה של מספר זני ענבים ומיץ רימונים טבעיים – כל אלו יחד משלימים את טעמו העשיר של Zrii (זריי), טעם פירותי, לא מתוק מידיי, לא חמוץ מיידי, המזכיר את טעמו של יין רימונים בשילוב טעם של פירות אקזוטיים.

Zrii הינו מוצר הדגל בקבוצת תוספי התזונה בבעלות היזם ואיש העסקים המוערך ביל פארלי, לשעבר היה הבעלים של FRUIT OF THE LOOM, אשר בשיאה גלגלה מחזור שנתי של 5 מיליארד דולר. פארלי הנו חתן פרס הבית הלבן למצוינות ייזמותית וכן קיבל את פרס הורשיו אלגר היוקרתי. מאחורי המוצר הנוכחי עומד מרכז צ'ופרה סנטר הגדול בעולם בתחום איכות החיים ושימוש עכשווי במדע האיור וודה , מדע החיים, שיטת הרפואה העתיקה ביותר בעולם. צ'ופרה סנטר נוסד ע"י ד"ר דיפאק צ'ופרה, הנחשב לרופא המפורסם ביותר בעולם.

צוות הפיתוח של ZRII התבסס על אופיו התזונתי המרשים של פרי האמלאקי בשילוב מיצי פירות. בשונה מכל משקה בריאות אחר, מלבד כמובן ההרכב הייחודי שלו, Zrii (זריי) אינו מכיל חומרים משמרים, חומרים מלאכותיים או ממתיקים סינטטיים, הוא בעל ערך סוכרי נמוך, על טהרת הרכיבים הצמחיים, נעשה בכבישה קרה, ללא גלוטן ולבסוף אף נארז בבקבוקים מתכלים ללא בספינול.

זריי, המוצר והחברה מכילים את פילוסופיית השפע בריאותית, רגשית, רוחנית וחברתית.

זריי פועלים בכדי להעלות את מודעות הציבור לאורח חיים בריא. במסגרת הפעילות מקיימים הרצאות וימי עיון ברחבי הארץ ובחדר ועידה אינטרנטי.