מרכיבי המוצר

gymnema 

צמח ג'ימנמה - Gymnema - Gymnema sylvestre

הצמח מכונה "הורס הסוכר". ברפואה ההודית המסורתית השתמשו מרפאים איורוודים במשך אלפי שנים בצמח הג'ימנמה כדי לעזור ולתמוך ברמות סוכר תקינות ומאוזנות בדם. כמו כן צמח הג'ימנמה תומך בחילוף חומרים בריא ומתנהג כקטליזטור (זרז) בתהליך בקרת המשקל.

שרף הגוגל - GUGUL  שרף גוגול - Guggul - Commiphora mukul

ברפואה האיורוודית מכנים אותו "רוצח השומנים". הגוגול הינו תמצית שרף עוצמתית המופק מעץ מור קטן וקוצני (mukul myrrh). הוא ידוע באיורוודה בשל יכולתו להיפטר משומנים בלתי רצויים בגוף, לעלות את רמת השריפה בתאים, שומר על רמות מאוזנות של כולסטרול ועל תפקודי כבד בריאים.

Turmeric.jpg  שורש כורכום - Turmeric - Curcuma longa

שורש הכורכום הינו אחד מהצמחים הנחקרים ביותר כיום בגלל איכויותיו המרפאות. הוא בעיקר שומר על הלב וכלי הדם. לעיתים הוא משולב עם פרי האמאלאקי והפוטנציאל שלהם כצמד עולה לאין ערוך. כורכום פועל להמרצת פעילות לב, לשמירה על כלי דם בריאים ולטיהור הדם. כמו כן הוא מווסת את רמות הסוכר בדם, תומך ברמות אינסולין בריאות ומקדם בגוף תגובות בריאות נוגדות דלקת.

GREEN TEA 

עלי התה הירוק - Green Tea - Camellia sinensis

נוגד חימצון עוצמתי, תה ירוק מכיל רמות מרוכזות גבוהות של EGCG המאזנות רעלים מרדיקלים חופשיים הנמצאים בגוף. כמו כן הוא פועל להגן על ד.נ.א., מאזן רמות סוכר בדם, מעלה טרמוגנסיס- שריפת האנרגיה בגוף וממריץ אנרגיה. 

amalaki-sm  פרי אמאלקי - Amalaki - Emblica officinalis

ידוע כפרי "מחדש החיים", באיורוודה השתמשו באמאלקי מעל 5000 שנים בזכות תכונותיו המחדשות חיים (אנטי איגינג). בעל רמות גבוהות ביותר של ויטמין C. מזון "על" זה מקדם אנרגיה וחיוניות, תומך במערכת החיסון, מקדם את מערכת העיכול, מייצב רמות סוכר בדם, ובעל אפקט מרענן ומחדש של כל הגוף הנדרש לתפקוד תקין בכלל ובזמן ירידה במשקל בפרט.

haritaki-sm  פרי הריטאקי - Haritaki - Terminalia chebula

פרי הריטאקי הדומה לתמר משמש כגורם מנקה עדין לגוף. בעזרת טעמו המיוחד, הריטאקי מעורר את השריפה המטבולית של התאים ומקדם את יכולתו של הגוף לשרוף שומנים.

קינמון CINNAMON  מקלות קינמון - Cinnamon - Cinnamomum verum- בשימוש ACHIEVE וניל

לקינמון היסטוריה ארוכה גם בעולם התבלינים וגם בעולם הרפואה. קינמון מטפל בבעיות של מערכת העיכול, והוא עשיר בנוגדי חימצון. מזון מתובל בקינמון מסייע בהפחתת הפגיעה של רמות הסוכר שלך. קינמון מאט את קצב התרוקנות הקיבה אחרי הארוחות, ומקטין את קפיצות הסוכר בגוף אחרי אכילה.

Cayenne - Capsicum annuum  פלפלת - Cayenne - Capsicum annuum

מומחים רבים מאמינים שהפלפלת מתנהגת כמו קטליזטור המעלה את יעילות הצמחים האחרים הנמצאים איתה בשימוש משולב. הפלפלת הינו צמח בעל תכונות רפואיות וגם תזונתיות. מבחינה רפואית הוא עוזר בפינוי פסולת ובהטמעת מרכיבי התזונה ומקדם את יעילותה של כל מערכת העיכול. מבחינה תזונתית הפלפלת הינה מקור מצוין לויטמין A וויטמין C ועשירה מאוד בקלציום (סידן) ואשלגן.

ZRII ACHIEVE VANILLA  חומצות אמינו בנוטריוודה שוקולד

חלבון מבודד (חומצות אמינו:Alanine, Arginine, Aspartic Acid, Cystin, Glutamic Acid, Glycine, Histidine, Isoleucine Leucine, Lysine Methionine, Phenylalanine, Proline, Serine, Thereonine, Trytophan, Tyrosine, Valine), Rice Life powder (Brown Rice), Natural Cocoa Powder, Apple Fiber, Organic Cane Sugar, Proprietary Ayurvedic Blend (Guggul, Amalaki, Green Tea, Haritaki, Turmeric, Gymnerma, Cayenne Pepper), Xanthan Gum, Stevia, L-Taurine, L-Theanine.

ZRII ACHIEVE CHOCO 

חומצות אמינו בנוטריוודה וניל

חלבון מבודד (חומצות אמינו:Alanine, Arginine, Aspartic Acid, Cystin, Glutamic Acid, Glycine, Histidine, Isoleucine, Leucine, Lysine, Methionine, Phenylalanine, Proline, Serine, Thereonine, Trytophan, Tyrosine, Valine), Rice Life powder (Brown Rice), Natural Vanilla Flavor, Apple Fiber, Organic Cane Sugar, Proprietary Ayurvedic Blend (Guggul, Amalaki, Green Tea, Haritaki, Turmeric, Gymnema, Cinnamon Powder), Natural Cocoa Powder, Xanthan Gum, Stevia, L-Taurine, L-Theanine.