אנשים מספרים

ד"ר אלי טופר

ינואר 2013 

בראיון בתכנית "בריא לדעת"

"בכל דיאטה ניתן להוסיף בין ארוחה אחת לשתיים ביום ACHIEVE ,שהיא ארוחה דלת פחמימות המקטינה את כמות הסוכרים לגוף, מכיל חומצות אמינו, ויטמינים ומנרלים המסייעים להרזיה, לתחושת שובע, אנרגיה, פינוי פסולת וחיזוק הגוף."

 סמדר אייל

ינואר 2013

מייסדת המרכז הישראלי
להתעמלות בונה עצם

חזרתי בצהרים רעבה, אורלי שתהיה בריאה הכינה לי שייק ACHIEVE בטעם שוקולד עם פירות של זריי כל הרעב התפוגג ונעלם לי. זה טעים ועד הערב אני יכולה להחזיק מעמד, וגם אני מרגישה שמשהו בריא קבלתי לגוף. מה אני צריכה יותר מזה!

 זאב זבלדוביץ בן 58

מרץ 2012

"היה קשה לי לרדת גרם, הייתי מתעמל עושה 4-6 פעמים בשבוע פינדקרייז, הייתי רוכב על אופניים, היה לי מאמן אישי פעמיים בשבוע וגם לא ירדתי. ועכשיו אני לוקח את השייקים, זה מחזיק אותי בין 4-5 שעות ואני לא מרגיש צורך לאכול. ירדתי מלחם ממתוקים, משתיית קולה וכל המוגזים."

 

MaryBeforeAndAfter Zrii Achieve 

מירי

ירדה עד עכשיו 40 ק"ג

דצמבר 2011

אני בת 59 שנים. ACHIEVE אפשר לי לרדת עד עכשיו 40 ק"ג. השייק מסייע לי עם התשוקה לפחמימות ומתוקים ובנוסף שורף שומנים. אני מרגישה ונראית מדהים עם שפע של אנרגיה. אם אתם באמת רוצים לרדת במשקל, תתחילו היום עם ACHIEVE . אם אני יכולה לעשות את זה, גם אתם יכולים!

 

Tara Thain 27 pounds2.jpg

טארה טיין
ירדה 13 ק"ג ב 90 יום

מרץ 2012 

" ירדתי 13 ק"ג בשיטת Z-Body . אני מרגישה נפלא עם המון אנרגיה! אולי היו לי כמה אתגרים בדרך, אך מצאתי דרך לעקוף אותם. אני הולכת ומתמידה בדרך של זריי ל"אני" בריאה וסקסית!"

 
Jamie Hawkins  38 lbs. lost 

ג'יימי הוקינס ירדה 19 ק"ג ב 90 יום

פברואר 2012

 "הכי נדהמתי מזה שאני מרגישה כל כך צעירה. חזרתי לגיל 21 ! רמות האנרגיה שלי עלו, אני מרגישה נפלא באופן כללי ואני מאוד מתרגשת ממה שעומד להיכנס לחיי."  

בעלה רואה את התוצאות גם גופנית וגם נפשית אני חייב את זה לבן שלנו. מגיע לו אמא בריאה שנראית מעולה," אומרת ג'יימי שהביטחון , האנרגיה וההרגשה החיובית חזרו אליה. היא מעריצה גדולה של פיוריפיי וכבר התחילה את הניקוי השני שלה. ג'יימי אמרה שהיא תמשיך עם שיטת Z–Body גם בלי התחרות.

 z Body

סמי ווייט ירד 25 ק"ג ב 90 יום

פברואר 2012

" ירדתי 25 ק"ג בשיטת Z-Body . כאבא חד הורי, היה חשוב לי מאוד להיות בסביבה שנים רבות כדי שאוכל לדאוג לבנותיי. עדיין לא הגעתי לאן שאני רוצה, אך אני אגיע לשם ואגיע בזכות זריי. אני באמת מאמין שזריי הציל את חיי! "

 Tara packer Z Body
Kenneth Hermes 

קנט הרמס ירד 22 ק"ג ב 90 יום

פברואר 2012

 

"זריי הציל את חיי, פשוטו כמשמעו, עכשיו אני יכול לחיות אותם!"

שיטת Z-Body היה השינוי במשחק עבור קנט, קצין משטרה לשעבר. תפנית בריאותית של 180 מעלות שינתה לחלוטין את חייו. לחץ הדם הגבוה שלו, הכולסטרול, והסוכר נמצאים עכשיו באיזון ובשליטה. כמו כן נתנה לו שיטת Z-Body יותר אנרגיה, סיבולת וכוח להפסיק לשתות. קנט מציין שהתשוקה שלו לנישנושים נעלמה לחלוטין והוא התחיל פעילות גופנית מסודרת. כמו כן הוא מקווה להתקבל חזרה לשירות המשטרה. כל אחד רוצה לדעת איך הוא עשה אתה זה. הוא שיתף את Zrii ואת שיטת Z-Body עם כל אחד.

 
MaryAnn Shortman 39 lbs. lost

מריאן שורטמן ירדה 19 ק"ג ב 90 יום 

פברואר 2012

מריאן חברה בזריי משנת 2008

שבוע אחרי שהתחילה את שיטת Z-Body אמרה: " לא ידעתי עם השיטה שווה שאני אעשה אותה. זה הכי שווה! ירדתי כבר למשקל שלא ראיתי במשך שנים. אתמיד בזה ונראה מה אם אפשר להגיע למשקל נמוך, " מרי מרוצה נדהמה מהתוצאות "אני במשקל הכי נמוך שלי מזה 18 שנים!"

 
Marcyne Brown  31 lbs. lost

מרסין בראון ירדה 16 ק"ג – ב 90 יום 

פברואר 2012

"אבדתי את המשקל והרווחתי את חיי בחזרה!"

מרסיין חוותה גירושין קשים במיוחד וגם איבדה את אביה לאחרונה. היא מודה לזריי שעזרה לה לעבור תקופות קשות אלו בחייה. כולם אומרים לה שהיא נראית נהדר ורוצים לדעת מה הסוד שלה.

"יש לי כל כל הזכויות להשוויץ ואני רוצה להראות את מראה Z-Body החדש שלי בפייסבוק!"

 
 LoriLukas z-body

לורי לוקס ירדה 16 ק"ג ב 90 יום

אוקטובר 2011

 

לכל אחד יש זוג מכנסי ג'ינס סקיני שאליו רוצים להיכנס, בעזרת נוטריוודה אצ'יב הג'ינס סקיני שלי עולה ומתאים לי כמו כפפה... אני מרגישה נפלא!"