זרי יכולה להוות גורם גדול ביצירת בריאות טובה יותר עבורך ועבור משפחתך. צירוף מושלם של חוכמת האיור וודה העתיקה,מקורות טבעיים והידע המתקדם של המדע הרפואי המודרני יצרו בסנכרון מדויק משקה סינרגטי המטפל ומשקם את גופינו ומאפשר לנו לחיות באיזון בריא.

 

הנה שבעת היתרונות


אמאלקי (המשקם הגדול)
-  המרכיב המרכזי במשקה זריי הינו פרי קטן הגדל למרגלות הרי ההימלאיה בצפון הודו. הפרופיל הבוטניsite bottle
 שלו ממקם אותו בקלאסיקה משלו – כלומר, הוא יכול להיות מקור יוצא מגדר הרגיל עבורך להתחדשות, חיות ואנרגיה.

 
נוסחה המעלה את התזונה לרמה הבאה - בתערובת רק עם מיצי פירות, פרי האמאלקי יכול להיות בראש משקאות התזונה. אך זה לא היה מספיק כדי להבטיח לך לקבל את הרמה הגבוהה ביותר של ערכים תזונתיים, אז יצרנו תערובת סינרגטית של צמחים ופירות המשחררים בשלמות את הפוטנציאל העצום של האמאלקי.


ללא חומרים משמרים - זריי משתמשת במקור המזון המלא הטהור ביותר של פרי האמאלקי בעולם. גדל למרגלות ההימלאיה, מוקף באוויר ובמים הנקיים ביותר על כדור הארץ, ללא כימיקלים מלאכותיים מזיקים או חומרים מזהמים.


גדל פרא - האמאלקי שלנו גדל פרא, טכניקת הקטיף של הפרי מהעץ נעשית בצורה שהוא נמצא בטבע, קטיפה ידנית בהתאם למסורת הקדומה.


בהמלצת מרכז צ'ופרה - זריי גאה בהמלצה שנתנה ממרכז צ'ופרה לאיכות חיים של רופאים מפורסמים, ד"ר דיפאק צ'ופרה והנוירולוג ד"ר דיויד סיימון – זהו המוצר החיצוני הראשון שקיבל אי פעם את המלצת מרכז צ'ופרה.


טעם מעורר - על פי האיור וודה היכולת של אוכל או משקה "לעורר את הלשון" היא חותמת ליכולת הריפוי שלהם. ומי שכבר ניסה יכול להגיד לך שזריי ללא ספק מעורר את הלשון.

חוכמת האיור וודה – הנוסחה של זריי בנויה על 5,000 שנים של חוכמת האיור וודה המדברת על מרכיבים משולבים בסינרגיה ועובדים יחד למקסם את הפוטנציאל התזונתי.

דבריהם של ד"ר דיפאק צ'ופרה וד"ר דיויד סיימון על זרי, משקה האמאלאקי המקורי.

"במשך אלפי שנים מדע החיים – איורוודה מלמדת את תכונותיו של פרי האמאלקי כמקור פוטנציאלי לגוף. דעת ונפש בריאים יותר. למעשה, במשך שנים רבות ועל פי התרבות ההודית סוגדים לפרי האמאלקי ואפילו יש חג על שמו. זרי, הינו פרוייקט מדהים שבאמת פועל בסינכון עם העקרונות המרכזיים של תרבות האיור וודה." - ד"ר דיוויד סיימון

"מרכז צ'ופרה לאיכות חיים מאשר וממליץ על משקה זרי בשל איכותו הגבוהה, הנוסחה האמינה של פרי האמאלקי מחדש הנעורים. מאות מחקרים שלפרי זה בו משתמשים רופאי איורוודה במשך אלפי שנים ישנם יתרונות ריפוי רבים." - ד"ר דיפאק צ'ופרה

יתרונות משקה האמלאקי