Zrii טיפול טבעי בתסמונת קשב וריכוז והיפראקטיביות

האם יש לכם ילדים או נכדים?

הידעתם כי Zrii נהדר עבור הילדים?

 ד"ר אלי טופר
בראיון עם פרופסור קרסו
 הרוקח אילן סלומון
בראיון עם הפסיכולוג ד"ר עודד קברצ'יק

למרות שזריי הינו משקה מצוין שנועד לשמור על הבריאות, לחדש את החיוניות ולעכב את ההזדקנות, הוא עדיין מועיל מאוד עבור הילדים.

רגע לפני שאתם מתחילים את המסלול המתיש והמבלבל של איבחונים, תרופות וטיפולים שונים בואו נראה מה הם הגורמים לתופעת קשב וריכוז ADD ופעלתנות יתר ADHD:

 • חוסר איזון כימי במוח בא לידי ביטוי בבעיות התנהגות, הפרעות קשב, התנהגות אובססיבית וקשיי למידה
 • אלרגיות ואי-סבילות למזון תגובה קלינית של הגוף למזונות מסוימים
 • היפוגליקמיה צניחה פתאומית ברמת הסוכר בדם
 • חסר ברכיבים תזונתיים, הנובע מתזונה לקויה, עשירה בסוכרים ופחמימות ריקות ועתירת אלרגנים, האופיינית לתזונה המערבית המכילה חומרי צבע, חומרי שימור וחומרי טעם
 • הרעלה מתכות כבדות; בדיקות מעבדה הראו בילדים אלה רמות גבוהות יחסית של אלומיניום ועופרת (מתכות רעילות, המעוררות בעיות קשות במערכת העצבים בילדים)
 • קנדידה - זיהומים חוזרים ונשנים, בעיקר באוזניים, שקדים נפוחים, פריחות אף גדוש וזולג לאורך זמן, עיגולים שחורים סביב העיניים
 • מחסור בחומצות שומן חיוניות - מחסור בהן עלול למנוע כניסה של חומרים מזינים וסילוק חומרי פסולת ממנו, ובעקבות זאת לגרום לפעולה לא תקינה של תאי המוח ולתקשורת לקויה ביניהם.
 • חסרים תזונתיים של ויטמיני B , אבץ, מגנזיום, סידן, ברזל וחומצות שומן חיוניות

בשנים האחרונות עוסקת מערכת החינוך בהתמודדות הולכת וגוברת עם תופעת הקשב וריכוז.

תעשייה שלמה התפתחה סביב איבחונים, טיפולים ומוסדות לתמיכה במערכת החינוך.

האם בהכרח התופעה היא שלילית וצריך למגר אותה באמצעים כמו תרופות כדי לרסן את התופעה או אולי כדאי לעודד את היתרונות המיוחדים השמורים לאותם ילדים המאובחנים עם תופעה זו. כמו יצירתיות, חשיבה אבסטרקטית וחוש הומור, ספונטניות ונכונות לנסות דברים חדשים, התמקדות-יתר ורמות אנרגיה גבוהות.

הילדים של היום "מופצצים" בגירויים חושיים חסרי תקדים ממקורות לכאורה קבועים של "מידע" ו" בילוי "כגון משחקי וידאו, האינטרנט, טלביזיה, רדיו, טלפונים סלולריים ומכשירי מוסיקה אישיים. כמו כן נוסיף לרשימה כמות גדולה וקשוחה של שיעורי בית ואת עלייתו של הספורט "התחרותי" בגיל הצעיר. האמת היא, שלמרות כל ההתקדמות המודרנית והמפנקת שלנו בנוחות וטכנולוגיה, לא נשאר לילדים מספיק זמן פנוי לזמן איכות עם המשפחה, לאומנות ואפילו לשקט והתבוננות פשוטה. מה שהם חווים כיום זה לחץ, כשהם מנסים לשמור על הקצב והתובענות של החיים המודרניים.

באוניברסיטת דרום קליפורניה נערך מחקר הקשור לתזונה והתנהגותם של הילדים: חוקרים אמריקנים מאמינים כי ילדים שתזונתם לקויה נוטים יותר להיות אגרסיביים ואנטי חברתיים. במחקר מצאו כי חוסרים של אבץ, ברזל, ויטמין B וחלבון בשלושת השנים הראשונות גורמים להתנהגות פרועה מאוחר יותר. בגיל שמונה, ילדים שתזונתם גרועה היו בסבירות גבוהה להיות עצבנים יותר ולהיכנס לתגרות ואלימות מאשר אלו שאכלו בריא. בני 11 מקללים, מרמים ונכנסים לקרבות, ובגיל 17, הם גנבו, הציקו לאחרים ולקחו סמים.

מה אתם ההורים ומחנכים יכולים לעשות כדי לאזן בין החיים המודרניים והתזונה?

"עם תזונה נכונה, אין צורך ברפואה. עם תזונה ואורח חיים תקינים, רפואה היא חסרת תועלת " - פתגם איורוודי

התזונה כיום רחוקה מאוד ממה שהיתה פעם. המזון שאנו אוכלים היום הוא רחוק ממקורו, שגדל בפס ייצור אחד ללא שמירה על איכות הסביבה, ומיוצר מאורגניזמים מהונדסים גנטית (הנדסה גנטית), ומטופל בחומרי הדברה והורמונים. התוצאה היא ייצור מרוקן באופן דרסטי מחומרים מזינים וללא ויטמינים חיוניים, גם התוצרת האורגנית המשווקת וזמינה בחנויות טבע ובריאות היום.

אחת הבעיות הגדולות ביותר בתזונה של היום היא אין סוף מרכיבים אותם מכניסה תעשיית המזון לאוכל שלנו (כגון סוכרים מזוקקים, קמח, מלחים וחומרי טעם וריח) שמסייעים לתשוקה מוגברת למאכלים מתוקים ומלוחים. עודף צריכה של מרכיבים אלו הוא המקור העיקרי למחלות ניווניות ואורח חיים לקוי - לב וכלי דם, סוכרת, והשמנת יתר.

כהורים ממהרים לעבודה המנסים להתמודד עם ההמולה של "לשלוח" את הילדים לבית הספר, זה הפך לנפוץ מדי, שהתזונה לא נמצאת בראש סדר העדיפויות בשגרת הבוקר, למרות שכולנו לומדים מגיל צעיר שארוחת בוקר היא הארוחה החשובה ביותר של היום! היא חיונית כל כך ונועדה להדוף חיידקים, לפעילות מנטאלית ונפשית תיקנית, יכולת ריכוז, מיקוד וזיכרון, כמו גם רמות אנרגיה במהלך היום, כדי למנוע "נפילה" בשעות הצהריים הגוררת תשוקה בלתי נמנעת לסוכר וממתקים.

תרומה למגמה זו היא העובדה שהקצב וסגנון החיים הקדחתני כיום הוביל אותנו לחוסר זמן. אין לנו זמן לקניית מרכיבי מזון איכותיים והכנת ארוחות מסורתיות, מאוזנות ובריאות המבושלות בבית. רוב המשפחות בקושי מצליחות לאכול ארוחה מאוזנת אחת בבית, שלא לדבר על שלוש ארוחות ביום. תרחיש זה הביא לצורך בתוספים והשלמות תזונתיים כדי לספק תזונה נאותה.

עם תזונה של מזון מעובד בחברה המודרנית, האם זה פלא שילדים גדלים עם התנהגותיות חריגות שונות והתנאים הקשורים לכך בגיל כל כך צעיר? וזה לא הולך ונהיה יותר טוב כאשר אנו מנסים לדחוף ויטמינים בגרונם כדי לפצות על זה. ילדים לא אוהבים לבלוע כדורים או סירופים. 

"נתנו לי כל כך הרבה תרופות שלא עזרו"

קיטן בטקינס, בן 11 מארצות הברית 

 "זריי עזר לי לעבור את המבחן הסופי בהצלחה"

יעקב אריה, בן 29 מראשון לציון

 

חייב להיות פתרון חלופי וכאן נכנס לתמונה השם Zrii.

מומחים ומדענים לבריאות, חלוצים בדרכים חדשות ונחושים בדעתם להחזיר בחזרה את מה שלקחו החקלאים עם החקלאות המודרנית - חומרים מזינים בסיסיים!

ישנו תוסף נוזלי זמין חדש זריי משקה האמאלאקי המקורי, שהוא ללא ללא כל ספק מבחינה מדעית המשקה הבריא ביותר בשוק, והוא בטוח לחלוטין לילדים ללא חומרים משמרים ו 100% טבעי זריי אמאלאקי המקורי ואליו מצטרפת ארוחה מאוזנת חכמה נוטריוודה א'ציב עם אותם קריטריונים מחמירים ללא חומרים משמרים, ללא הנדסה גנטית, ללא גלוטן וללא לקטוז.

אלו הם שני המוצרים היחידים לקשב וריכוז שפותחו ומומלצים על ידי ד"ר דיפאק צ'ופרה ומרכז צ'ופרה לאיכות חיים. הפורמולות מבוססות על מדע רפואת האיורוודה מזה 5,000 שנים.

משקה זריי מספק קשת יתרונות עצומה לילדים, נוער וסטודנטים
 • הגנה - מחזק את מערכת החיסון שלהם מוירוסים וחיידקים שונים, כמו אלו שגורמים לשפעות וסיבוכים שונים
 • משפר מיקוד מנטאלי ובהירות מחשבתית – לילדים עם קשב וריכוז ופעלתנות יתר
 • משמר אנרגיה טבעית - מסייע להם לעבור יום לימודים ארוך ושעורי ספורט קשים
 • מאזן רמות סוכר בדם כדי להפחית את התשוקה למתוק
 • שינה בריאה- משפר תפקוד בלוטות אדרנל, מאזן ייצור קורטיזול, מאפשר שינה טובה ואיכותית המשפיעה ישירות על ריפוי וגדילה בריאה של הילד
 • מאזן הורמונים להפחתת עצבנות, אקנה עור, ואקזמה
 • בעל אפקטים מרגיעים על מערכת העצבים המסייע להפחתת חרדות, ביעותי לילה
 • ניקוי רעלים ממזהמים יומיומיים הנמצאים בסביבה שלנו, בקבוקי מים מפלסטיק, קרינת טלפון סלולרי, וכו '
 • מערכת העצבים והמוח –מחזק רפלקסים, ביצועים מנטליים והשלמת משימות, משפר זיכרון, משפר את מערכת העצבים הפריפארלית, מסייע לפנות שאריות של סמים, תרופות וניקוטין, משפר ראיית לילה ומפחית עייפות בעיניים.
 • הסתגלות- מכיל אדפטוגנים חומרים עוצמתיים המסייעים לגוף לשחזר את האיזון הטבעי שלו. ולהתגבר על סטרס רגשי, מנטלי, פיזי וביולוגי..
 • חרדה ודיכאון- משפיע על הכימיה העצבית במוח, משפר מצבי רוח, מסייע ומקל בהתקפי חרדה, פאניקה ואובססיה, סטרס ופוסט טראומה.
 • תפקוד מערכת נשימה- בולם אלרגיות, מועיל לאסטמה וברונכיטיס.