ד"ר דיפאק צ'ופרה - חשיבות טיהור הגוף מרעלים

זריי פיוריפיי ניקוי רעלים

לגוף שלנו ישנן מערכות סינון והפרשות יעילות ביותר אשר נועדו להפריד את הרעלים מהחומרים המזינים, מויטמינים ומינרלים. לדוגמה, מערכת העיכול שלנו נועדה להפיק חומרים מזינים מהמזון שאנו אוכלים ולפנות חומרי פסולת דרך המעי הגס והשופכה. לפני מאות שנים, כאשר המזהמים לא היו כל כך נפוצים, המערכות שלנו סילקו רעלים בצורה הרבה יותר יעילה.

כיום לעומת זאת, תוקפים את גופינו ללא הרף מזהמים וכימיקלים אשר משאירים את המערכות של רוב האנשים בשוק מוחלט. יתר על כן, המערכות שלנו אינן מתפקדות בתפוקה אופטימאלית בשל הבחירות שלנו לאורח החיים (אנחנו בדרך כלל בישיבה, בלחץ תמידי, מנותקים מן הצרכים התזונתיים הטבעיים של גופנו). כתוצאה מכך, הרעלים מצטברים בגוף בקצב מהיר ביותר, אלא אם כן נטהר אותו באופן קבוע. לאחר שבוחנים את רשימת הרעלנים הפוטנציאלים, אין זה מפתיע לגלות כי בחברה המודרנית שלנו, אנשים רבים מגלים סימפטומים חמורים של רעילות יתר.

טיהור הגוף היא שיטה שימושית מאוד של הפקת והסרת רעלים מהגוף, לא רק במישור מערכתי / איברים אלא גם ברמה התאית.תכנית Zrii PURIFY לטיהור הגוף עולה מעבר ומעל לכל התוכניות לסילוק הרעלים האחרות. בעוד רוב התוכניות לניקוי רעלים מתמקדות  באיבר (מערכת) טיהור באמצעות הקשה, מרכיבים מייבשים, תכנית Zrii PURIFY לטיהור הגוף משתמשת בתערובת עדינה של צמחי מרפא עתיקים המסייעת לחלץ ולסלק את הרעלים שנלכדו בתוך התאים עצמם. השיטה שלנו היא יעילה ועדינה יותר מאשר בשיטות אחרות. 

תכנית Zrii PURIFY לטיהור הגוף נועדה בנוסף להתניע את הבחירות שלנו בסגנון חיים בריא, אשר לאחר מכן יפחיתו את מספר הרעלים שנכנסים לחיינו מידי יום בחיינו הרגילים היומיומיים. בחירות סגנון חיים בריא משפרות את איכות חיינו לטווח הארוך. 

ישנם יתרונות רבים ומשמעותיים לטיהור הגוף:

 1. התחלה מהירה לירידה במשקל
 2. להעלות ולשמור על אנרגיה
 3. שיפור מהירות ובהירות תפקודים מנטאליים
 4. להגביר חיות וזוהר עור
 5. חושי ראייה וטעם חדים יותר
 6. תחושה מוגברת של איכות חיים ושמחה
 7. הפחתת התלות לחשקים והרגלים של מזון וחומרים (למשל, קפאין, אלכוהול, סוכר, ניקוטין)
 8. תפקוד משופר ברמת התא
 9. עיכול יעיל ואפקטיבי יותר
 10. הבנה משופרת, אינטואיציה חזקה יותר אילו מזונות צריך לאכול כדי לשמור על מערכת עיכול נקייה ובריאה
 11. יכולת משופרת של הקיבה לתקשר כאשר היא שבעה כדי לסייע לשלוט את גודל המנות 

פיתוח שיטת Purify 

ההשראה לשיטת Purify נבעה מהחוכמה של ד"ר דיוויד סיימון ומרכז צ'ופרה לאיכות חיים. הוועדה המדעית המייעצת של Zrii פעלה בחריצות במשך שנתיים לשכלל את הנוסחאות המרכיבות את תכנית Purify. 

השיטה מורכבת משלושה מוצרים

1. צמחי מרפא בוקר AM ולילה PM

• כמוסות AM Detox נועדו לסייע בתהליך ניקוי רעלים בריא של האיברים החיוניים ומערכת הדם.

• כמוסות PM Detox תומך בפינוי וניקוי פסולת מכל מערכת העיכול.

2. Purify Fiber – סיבים לטיהור רעלים

משקה תפוזים טבעי זה מאבקת סיבים מתערבב בקלות עם מים. הוא משלב את היחס המושלם של סיבים מסיסים ולא מסיסים יחד עם צמחי מרפא איורוודיים כדי לאפשר תהליך הוצאת רעלים עדין.

3. Purify Detox Oil- שמן לטיהור רעלים

שמן מהפכני זה עוזר להקל על טיהור רעלים ברמה הסלולרית(ברמת התא) תוך כדי לובריקציה(שימון) הערוצים של הגוף. לעיתים קרובות, אנחנו מפספסים את התהליך הזה למרות שהוא אלמנט חיוני לטיהור יעיל של רעלים מכל הגוף .

 

 


 

Zrii Detox Deepak Chopraדיפאק צ'ופרה


"מעת לעת חשוב לטהר את גופינו כדי לחיות חיים בריאים. אני נרגש להציג את PURIFY תכנית זריי לטיהור הגוף, הכוללת כל מה שאתם זקוקים בכדי לעבור טיהור גוף תקופתי"

ד"ר דיפאק צ'ופרה, מייסד מרכז צ'ופרה לאיכות חיים


לשמיעת דבריו של ד"ר דיפאק צ'ופרה - לחצו כאן